Pożyczki ratalne

Pożyczki ratalne to popularne rozwiązanie oferowane zarówno przez banki, jak również firmy pozabankowe. Taką pomoc finansową w banku możemy uzyskać jednak dopiero po spełnieniu określonych zasad. Bardzo często zdarza się, że pożyczki na raty udzielane są wyłącznie osobom z wysoką zdolnością kredytową. Wówczas warto zwrócić uwagę na ofert parabanków, które są dostępne niemalże od ręki. Taką pożyczkę możemy zaciągnąć nawet na 60 miesięcy, dzięki czemu spłata nie będzie dużym obciążeniem.

Dla kogo pożyczki ratalne na 60 miesięcy?

Aby nasz wniosek o pożyczki na raty z 60-miesięcznym okresem spłaty został pozytywnie rozpatrzony, nie musimy spełniać restrykcyjnych zasad. Parabanki udzielają tego typu zobowiązań w oparciu o łagodniejsze warunki, wychodząc z pomocną dłonią do osób zadłużonych, czy też młodych klientów dopiero wchodzących na rynek zawodowy. Dzięki temu szansę na dodatkową gotówkę w szybkim czasie ma niemalże każdy wnioskujący o pomoc finansową. Aby zaciągnąć pożyczki ratalne, wystarczy być osobą pełnoletnią, posiadać dowód osobisty i polskie obywatelstwo oraz konto w polskim banku. Tego typu zobowiązania przyznawane są często bez BIK. Z tego też powodu, jeśli nie mamy zbudowanej historii kredytowe lub nasz scoring jest negatywny, nie musimy obawiać się odrzucenia wniosku. 

Gdzie znaleźć pożyczki ratalne na 60 miesięcy?

Pożyczki na 60 miesięcy są oferowane przez niemalże wszystkie firmy pozabankowe. Warto jednak korzystać wyłącznie z ofert wiarygodnych parabanków, które cieszą się dobrą opinią wśród klientów. Bezpieczne i opłacalne pożyczki możemy znaleźć na takich portalach finansowych jak pozyczka4you. Korzystając z ofert dostępnych na stronie, zyskujemy pewność, że zaciągając pożyczkę, otrzymujemy najlepsze na rynku warunki spłaty. 

Jak wnioskować o pożyczkę ratalną na 60 miesięcy?

O pomoc finansową możemy wnioskować online bez wychodzenia z domu. Proces składania wniosku o pożyczkę na dowód jest szybki i nieskomplikowany. Wystarczy wprowadzić dane osobowe i informacje z dokumentu tożsamości. Pamiętajmy również o wypełnieniu oświadczenia o dochodach, w którym wpisujemy wysokość i źródło zarobków oraz średnią sumę, jaką co miesiąc wydajemy na nasze utrzymanie. Po wysłaniu formularza potwierdzamy nasze dane osobowe przelewem. Wówczas należy zlecić przelew symbolicznej kwoty na podany przez parabank rachunek. Dzięki temu firma otrzymuje nasze wiarygodne dane z bankowości i porównuje ze w tymi wprowadzonymi we wniosku. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here