Opakowania ekologiczne

Opakowania plastikowe, które zostały dopuszczone do obrotu, nie mają bezpośredniego wpływu na nasze zdrowie. Jednak chcąc chronić naszą planetę przed nadmierną ilością tworzyw sztucznych, należy zacząć stosować w codziennym użytku eko opakowania. W swojej ofercie posiada takie sklep Slowpack, który dostarcza ekologiczne opakowania dla gastronomii, ale również na potrzeby domowe. 

Opakowania na wynos najwyższej jakości 

Ekologiczne opakowania od Slowpack, to gwarancja jakości, które od wielu lat używane są przez lokale gastronomiczne, knajpy, bary lub puby. To właśnie w nich przechowywane i transportowane jest jedzenie do klienta. W ten sposób posiłek, gdy dotrze na miejsce, nadal jest świeży i ciepły, a dzięki eko opakowaniom nie ma w sobie żadnych substancji sztucznych. 

Artykuły gastronomiczne zostały wyprodukowane z unikatowych materiałów przyjaznych naturze. Opakowania na wynos to również świetne miejsce do przechowywania potraw grillowych podczas spotkań z rodziną lub przyjaciółmi. Wszystko po to, aby móc je spożyć na świeżym powietrzu i cieszyć się ich smakiem. 

Biodegradowalne materiały opakowań na wynos

Z czego w zasadzie produkowane są opakowania, które goszczą w restauracjach lub w domach? Przede wszystkich są to tworzywa ekologiczne, m.in. trzcina cukrowa, papier, mączka kukurydziana, czyli PLA – polimery pochodzenia naturalnego. Bezpieczne dla zdrowia i środowiska zarazem, spełniające wszelkie normy jakościowe. 

Pudełka na jedzenie na wynos są odporne na wysokie temperatury, dzięki czemu transport posiłków nie stanowi żadnego problemu. Odporność na ciepło ekologicznych opakowań sprawia, że mogą być one podgrzewane w kuchence mikrofalowej, bez obaw o roztopienie pudełka, a w samym transporcie mają doskonałe właściwości termiczne.

Jednorazowe produkty na wynos w sklepie Slowpack

Rosnąca na popularności usługa, jaką jest sprzedaż jedzenia na wynos w street foodach powoduje, że właściciel takiego biznesu musi zadbać o swoich klientów, którzy nie dość, że chcą dobrze zjeść, to również spożyć ten posiłek w normalnych warunkach. Jednym z przykładów produktów ekologicznych na wynos, mogą posłużyć opakowania na pizzę wykonane z papieru. Tacki papierowe sprawdzą się, gdy chcemy zjeść wygodnie jeden kawałek na świeżym powietrzu, a tekturowe opakowania z powodzeniem zastąpią plastikowe talerzyki. Jednorazowe opakowania dostępne są pod adresem https://slowpack.pl/pol_m_Opakowania-na-wynos-243.html. Sprawdź, które będą dla ciebie najodpowiedniejsze. 

Dbajmy wspólnie o środowisko

Zmieniając wspólnie naszą planetę, jesteśmy w stanie przyczynić się do negatywnych skutków oddziaływania tworzyw sztucznych w naszym otoczeniu. Plastikowych opakowań na świecie jest wiele, dlatego warto małymi krokami zmieniać świadomość zarówno producentów, jak i konsumentów. Ekologiczne opakowania są w pełni biodegradowalne w przydomowym kompostowniku, więc w niedługim czasie, po użyciu, zaczną się rozkładać, nie zaśmiecając dodatkowo środowiska. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here