Dlaczego warto skorzystać z treningu personalnego EMS w Katowicach

Katowice to miasto tętniące życiem. Jeśli właśnie tutaj znajduje się twój dom, najpewniej twój dzień jest cały zabiegany, a wszechobecne korki jeszcze bardziej minimalizują twój czas. Jak w takim przypadku masz jeszcze znaleźć czas na regularną aktywność fizyczną? Mamy dla ciebie odpowiednią propozycję, która bez wątpienia ci w tym pomoże. To trening personalny EMS.

Czym jest trening EMS?

Jeśli marzy ci się piękna sylwetka, dobra kondycja i zdrowie bez nadmiaru ćwiczeń, długiego czasu oczekiwania na rezultaty, dużych obciążeń i kontuzji, to trening personalny EMS jest właśnie dla Ciebie. Opiera się o wykorzystanie impulsów elektrycznych, które przesyłane są do ciała za pomocą systemu specjalnych elektrod. Podłączone do kombinezonu, pozwalają na stymulację dużych partii mięśni w taki sposób, w jaki pobudzane byłyby przy obciążających ćwiczeniach.

Wszystko odbywa się jednak przy umiarkowanej lub lekkiej aktywności fizycznej, która jest dokładnie dostosowana do potrzeb osoby wykonującej ćwiczenia. Co więcej, wystarczy nawet jedno godzinne spotkanie w tygodniu, aby osiągnąć zamierzone rezultaty. Nie są wymagane dłuższe ani częstsze ćwiczenia, gdyż efekty stymulacji elektrycznej są bardzo dobre i łatwe do zauważenia.

Trening EMS z powodzeniem może więc zastąpić klasyczne ćwiczenia na siłowni. Jest idealną alternatywą dla każdego, kto nie ma czasu i możliwości, by spędzać na niej wiele godzin tygodniowo.

Zawsze z trenerem personalnym

Ważną cechą treningu EMS jest to, że zawsze odbywa się pod okiem specjalisty. Trener personalny dopasowuje zarówno ćwiczenia do wymagań i oczekiwań konkretnej osoby, jak również dostosowuje do niej natężenie i częstotliwość impulsów elektrycznych. Dzięki temu podczas treningu jest zachowane pełne bezpieczeństwo.

Warto także zauważyć, że współpraca z trenerem personalnym przekłada się bezpośrednio na zwiększoną motywację i kompleksowe wprowadzanie zmian, służących poprawie sylwetki i zdrowia. Jego zadaniem jest bowiem nie tylko dopasowanie ćwiczeń i impulsów w systemie EMS, ale także udzielanie różnorodnych porad w szerokim zakresie.

Katowice – idealne miasto na rozpoczęcie treningu personalnego EMS

Jeśli chcesz podjąć się treningu EMS w Katowicach, masz do tego świetną okazję. W tym, mieście dostępne są dwa studia EMS, które zapewnią ci możliwość podjęcia tego wyzwania. W każdym z nich znajdziesz najnowocześniejszy sprzęt, kameralną atmosferę i fachową pomoc doświadczonego trenera personalnego.

Wybierz swoje studio i ciesz się szybkimi postępami, które będziesz mógł zaobserwować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here