lodówka z kostkarką
fot. pexels.com

Lodówka z kostkarką to świetne urządzenie dla wszystkich fanów schłodzonych napojów. W tradycyjnej lodówce przygotowanie lodu trwa długo, ponieważ wlewa się wodę do specjalnych pojemników i mrozi kilka godzin. Lodówka z kostkarką pozwala na szybką produkcję lodu, ale to nie jedyne jej zalety! Sprawdź dlaczego warto ją mieć w swoim domu!

Zobacz też: https://zakupowyporadnik.pl/lodowka-z-kostkarka-jak-wybrac/

Jaka lodówka z kostkarką?

Popularnym rozwiązaniem są obecnie lodówki typu side by side, w których ze spokojem mieści się kostkarka. Takie urządzenia pobierają znacznie więcej energii, niż lodówki, które są jednodrzwiowe. Niektóre z nich wymagają również podłączenia wody na stałe, a do tego potrzebny jest hydraulik.

Lodówki tego rodzaju są na stałe przyłączane do wody, a także wymagają używania specjalnych filtrów, które powinno się wymieniać co pół roku, a ceny takich filtrów są dość wysokie. Lodówka ta wymaga o wiele mniejszego nakładu pracy, nie trzeba nalewać wody do foremek, ani też czekać na kostki lodu. Sprawne urządzenie produkuje kostki prawie, że automatycznie.

Lodówka z barkiem to również bardzo ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza dla entuzjastów energooszczędności. Na rynku obecnie możesz kupić również modele z dystrybutorem wody. Lodówka z kostkarką oraz podajnikiem wody to już wyższa klasa urządzenia, które jest adresowane do osób o większym budżecie.

Na co zwracać uwagę?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na zawartość zamrażarki, która jest umiejscowiona na dole lub na jednej ze stron lodówki. Również należy sprawdzić, czy znajdują się w wybranym przez nas modelu jakieś dodatkowe funkcje oraz pojemniki, typu komora świeżości fresh. Fajnym rozwiązaniem jest również funkcja no Frost, która uwalnia zamrażalnik od lodu, a to powoduje, że wilgoć z lodówki znika natychmiast.

Wybieraj lodówkę klasy energooszczędnej A++, dzięki której zaoszczędzisz na rachunkach. Szukaj również kostkarek twistowych, które sprawiają, że kostki samodzielnie wypadają, nie trzeba ich wyjmować samodzielnie.

Przeczytaj też: http://www.sztukapielegnowania.pl/kuchenka-mikrofalowa-jaka-wybrac-do-domu/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here