Kubek z nadrukiem

Kubek z własnym nadrukiem to pomysł na wyjątkowy upominek dla bliskiej osoby. Taka filiżanka oprócz swojego praktycznego zastosowania, będzie przypominała o Tobie obdarowanej osobie. Kubki z roku na rok zyskują na popularności dzięki coraz lepszej jakości nadruku. To niezobowiązujący, miły i spersonalizowany prezent, który można wykorzystać na wiele okazji:

  • Dnia chłopca/dnia dziewczyny najczęściej wykorzystywany w szkole
  • Dnia mężczyzny lub Dnia Kobiet
  • Eventu firmowego
  • Dowolnych świąt
  • Urodzin

Jaki nadruk na kubek?

Jeśli chcesz, aby Twój kubek był absolutnie wyjątkowy zdecyduj się na spersonalizowany nadruk. Może to być Wasze wspólne zdjęcie lub fotografia, która wykonała obdarowywana osoba w ważnym miejscu. Wybierając kubek z nadrukiem https://artigraf.pl/oferta/kubki-reklamowe możesz także wybrać śmieszy przekaz. Jeśli Twój kubek ma nieść zabawne przesłanie koniecznie użyj jednego z zabawnych haseł czy memów. Co ważne – nadruk nie musi mieć jedynie słów czy zdjęcia, może mieć także zabawny obrazek, który zostanie zamieszony na kubku dzięki wysokiej jakości technologii.

Jaki nadruk na kubek dla firmy?

Kubek z nadrukiem, to także świetna propozycja PR-owego upominku. Firmy coraz częściej decydują się na personalizowane gadżety, które trafiają  do klientów biznesowych czy współpracowników.. Na kubku mogą znaleźć się dane kontaktowane, chwytliwe motto swojej firmy czy chociażby logo, które będzie przypominało o firmie. Firmowe gadżety to także świetny upominek dla pracowników. Dzięki temu bardziej utożsamiają się oni z firmą.

Kubek z nadrukiem dla chłopaka

To popularny i niezobowiązujący podarunek dla każdego chłopaka. W zależności od relacja może nieść różny przekaz. Jeśli ma to być  kubka z nadrukiem dla kolegi, można wybrać nadruk, który  kojarzy się z obdarowywaną osobą, z okolicznościami, w których się go poznało lub który przedstawia jego hobby. To bardzo miły gest, które dodatkowo pokaże, że obdarowujący wie, co lubi i czym interesuje się obdarowywany. Z pewnością – pijąc ulubioną kawę czy herbatę –  obdarowany chłopak będzie o tym pamiętał.

Kupując kubek z nadrukiem dla ukochanego możliwości jest znacznie więcej. Oprócz wspomnianych nadruków inspirowanych jego hobby, można  także wybrać nieco bardzo osobisty przekaz. Może to być wspólne zdjęcie lub fotografia ulubionego miejsca. Kubek z nadrukiem może także zawierać dowolne wyzwanie. Dzięki temu ukochany pijąc ulubiony napój będzie wspominał romantyczne chwile.

Kubek z nadrukiem dla dziewczyny

Podobnie, jak w przypadku chłopaka – wszystko zależy od łączących osoby relacji. Dla koleżanki świetnie sprawdzi się kubek z zabawnym nadrukiem lub takim, który nawiązuje do okoliczności poznania się i zainteresowań. Dla ukochanej można wybrać coś odważniejszego, co z pewnością będzie jej przypominać o partnerze/partnerce.

Kubek z nadrukiem dla rodziców

Jeżeli kubek ma być prezentem dla  mamy lub taty,  można wybrać kubek z gotowym nadrukiem dedykowanym rodzicom. Dla mamy równie piękną propozycją będzie zgrabna filiżanka, z której z przyjemnością napije się pysznej kawy lub herbaty. Kupując kubek z nadrukiem dla rodziców, można wybrać również spersonalizowany nadruk. Mogą to być daty urodzenia dzieci, miły przekaz lub wspólne zdjęcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here