Jak znaleźć idealny prezent na walentynki dla pasjonata sztuki?

Jeśli Twoja druga połówka interesuje się sztuką, to szukając gadżetów na walentynki możesz to wykorzystać! Przede wszystkim możesz znaleźć coś, co ją zaskoczy. Ale nie tylko, bo będzie też wielką przyjemnością posługiwać się czymś, co przypomina o własnym hobby. Dlatego warto poszukać idealnych prezentów na walentynki dla miłośników sztuki. Oto kilka propozycji.

Zorza polarna – kubek zmieniający kolor

            Dobra herbata to nie tylko smak, ale i sposób picia. A picie w kubku, który zmienia kolor i pokazuje piękne oblicze zorzy polarnej będzie dla osoby wrażliwej na sztukę czymś niezwykłym. Oczywiście, jest to skromny prezent, ale na walentynki może skraść serce Twoim bliskim. 

Piękna i Bestia – filiżanka

            Jeśli ktoś jest fanem sztuki filmowej, z pewnością doceni wyjątkowy prezent – filiżankę inną niż wszystkie. Chip to postać z baśni Piękna i Bestia, która w wersji Disney’a była jedną z najpiękniejszych bajek w historii. Już teraz można przenieść się do pałacu pełnego magii i napić się herbaty z unikatowej filiżanki.

Lampka USB – zaczarowana róża

            Wróćmy do historii bajkowych i pozostańmy w Pięknej i Bestii. Niezwykła, zaczarowana róża za szklanym, pięknym i prostym kloszem może być Twoja! Nie da się ukryć, że tak schowana lampka to coś niepowtarzalnego i doskonale nadającego się do codziennych wzruszeń.

Długopis – różdżka Hermiony

            Pozostając w klimacie sztuki filmowej zaglądamy w długopis Hermiony z uniwersum przygód o Harrym Potterze. Oto proste i niebanalne zarazem urządzenie do pisania magicznych zaklęć. Wygląd to nie wszystko, jednak nie da się ukryć, że w tym wypadku ma w sobie to „coś”.

Vintage Coupe – kieliszki do szampana

            Do szampana, ale i do niektórych drinków. Niezwykłe kieliszki w starym stylu, którym brakuje tylko wypełnienia, pięknej, długiej, prostej sukni oraz papierosa na kobiecej fifce. Niezwykły komplet dla niezwykłej kobiety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here