Jak przeżyć zawód miłosny

Każda z nas szuka prawdziwej miłości i dąży w życiu do tego, by się szczęśliwie zakochać. Chyba wszyscy, którzy posmakowali tego pięknego uczucia wiedzą, że nie ma nic bardziej pięknego. Gdy mamy obok kogoś kto nas kocha, żyje nam się dużo łatwiej i mamy wielką mobilizację do działania. Jest to udowodnione naukowo, że szczęśliwie zakochane osoby osiągają dużo większe sukcesy finansowe i są bardziej pewne siebie. Nie ma się temu co dziwić, gdyż zupełnie logiczne jest to, że lepiej żyje się osobie, która po pracy ma do kogo wrócić i się przytulić, oraz porozmawiać. Samotne osoby, które są singlami, nie mają niestety tyle szczęścia.

Jednakże w życiu nie zawsze dobrze się układa i nie każdemu los sprzyja na tyle, by prawdziwie i szczęśliwie się zakochać. Po ulicach chodzi mnóstwo bardzo zranionych osób, które szukają pomocy i liczą jeszcze na to, że kiedyś będą szczęśliwe. Jak się odkochać, to pytanie, które zadajemy sobie czasem, gdy nie widzimy już sensu w naszym związku i gdy wszystko wali się w nim na łeb. Jest to niestety pytanie, na które nie ma żadnej złotej i trafnej odpowiedzi, gdyż jest to bardzo indywidualna sprawa. Mawia się czasem, że ile ludzi, tyle opinii i wypada się z tym zgodzić, gdyż każdy człowiek jest inny i mimo, że wszyscy wyglądamy podobnie, to nasza budowa wewnętrzna mocno się od siebie różni.

Najlepszą receptą i odpowiedzią, jaką mógłbym udzielić na to pytanie, jest z pewnością ta, że czas leczy rany. Niestety po nieudanym związku wszyscy cierpimy i nawet, gdy ktoś ma serce z kamienia, to jeszcze przez dłuższy czas dana osoba będzie mu się kojarzyć z wszystkim. Była dziewczyna czy też chłopak i kilkuletni związek, to nie jest coś, o czym można zapomnieć w jeden dzień. Zapomina się czasem latami gdyż muzyka, którą razem słuchaliśmy, czy filmy, które razem oglądaliśmy, zostaną w nas jeszcze na długo i gdy zobaczymy to wszystko gdzieś ponownie w tv, czy u nowych znajomych, to wspomnienia nie raz powrócą. Pozostaje nam tylko iść do przodu i liczyć, że czas pozwoli zapomnieć.

http://mydlanyraj.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here