Maxigra Max

Zaburzenia erekcji dotykają wielu mężczyzn w różnych okresach ich życia i z różnych powodów. Przyczyny stojące za zaburzeniem mogą mieć charakter fizjologiczny (nieprawidłowości w budowie prącia, problemy sercowo-naczyniowe, otyłość, cukrzyca i inne poważne choroby), psychologiczny (depresja, stres przed stosunkiem, chorobliwa nieśmiałość) lub mieszany. Współcześnie jednak na rynku istnieje wiele preparatów, które pomagają mężczyznom w walce z zaburzeniami erekcji. Takim preparatem jest Maxigra Max.

Co to takiego?

Maxigra Max jest preparatem, który znajduje zastosowanie w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. W każdej tabletce leku zawiera się 50 miligramów sildenafilu, a więc substancji odpowiedzialnej za działanie preparatu. Sildenafil rozluźnia naczynia krwionośne w prąciu, obniża ciśnienie i ułatwia napływ krwi do prącia. Skutkuje to ułatwieniem w uzyskaniu erekcji i utrzymaniu jej przez czas odpowiedni do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Lek należy stosować tylko wtedy, kiedy mniejsza dawka sildenafilu, a więc dawka 25 miligramów, nie odniosła zadowalającego efektu.

Kiedy i jak stosować preparat Maxigra Max?

Jedną tabletkę leku należy przyjąć (połknąć, popijając wodą) na godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym, aby substancja czynna miała czas na wchłonięcie się i osiągnięcie najwyższego stężenia. Lek działa przez około 5 godzin. Warunkiem koniecznym do tego, aby preparat zadziałał, jest wystąpienie bodźca seksualnego, który wywoła u mężczyzny podniecenie seksualne. Maxigra Max nie jest afrodyzjakiem, jest lekiem. Komponent bodźca seksualnego jest więc niezbędny do prawidłowego działania substancji.

Przeciwwskazania do przyjmowania preparatu i działania niepożądane

Maxigra Max jest preparatem, którego nie powinny przyjmować osoby:

  • cierpiące na problemy sercowo-naczyniowe (przebyty zawał, choroba wieńcowa, choroba niedokrwienna serca);
  • mające problemy z niewydolnością wątroby albo nerek;
  • przyjmujące leki z grupy azotanów;
  • mające alergię na jakikolwiek składnik preparatu.

Aby wykluczyć inne potencjalnie uniemożliwiające przyjmowanie leku czynniki, można udać się do specjalisty. Maxigra Max jest lekiem dostępnym bez recepty, jednak konsultacja z lekarzem przed przyjęciem leku jest zawsze wskazana. Do najczęstszych efektów ubocznych stosowania Maxigry Max zaliczane są bóle głowy, pleców, zaczerwienienie twarzy. Leku nie należy łączyć z dużymi ilościami alkoholu, gdyż etanol może utrudniać działanie preparatu, a także uniemożliwiać osiągnięcie erekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here