Wyjątkowa kolekcja zegarków Lacoste

0
2156

Rene Lacoste był słynnym i bardzo utalentowanym tenisistą, który zachwycał swoją elegancką i oryginalną grą, by później stać się wizytówką marki, znanej obecnie na całym świecie. Zegarki Lacoste cieszą się ogromną popularnością, a jednym z jej ambasadorów jest serbski tenisista Novak Djokovic.

Kolekcja 12:12

Marka postanowiła stworzyć kolekcję zegarków 12:12 inspirowaną francuskim tenisistą Rene Laconste, który zaprojektował swoją pierwszą koszulkę polo w 1927 roku. Kod produktu miał nazwę L.12.12, gdzie litera oznaczała markę Lacoste i nazwisko Rene, a pierwsza cyfra symbolizuje materiał “petit Pique”. Z kolei cyfra 2 symbolizowała krótkie rękawy, a ostatnie 12 to liczba prototypów wykonanych przed końcowym produktem. Zegarki Lacoste wspaniale łączą elegancję z funkcjonalnością. Kolekcja 12:12 obejmuje 27 różnych modeli.

Każdy zegarek z tej kolekcji ma na odwrocie logo Lacoste, które zostało specjalnie zaprojektowane na tę okazję. Nowy model ma minimalistyczną tarczę, liczącą 42 mm. Aby uhonorować pochodzenie i tradycję Lacoste, krokodyl został umieszczony na tarczy w okolicach godziny 3.

Szyk i elegancja na nadgarstku

Zegarek kwarcowy z analogową tarczą jest bardzo zgrabny i świetnie prezentuje się na nadgarstku. Tego typu gadżety doskonale pasują zarówno do sportowych, jak i oficjalnych stylizacji. Zegarek ma okrągły wyświetlacz z nieruchomą ramką z żywicy, solidny chronograf i silikonową opaskę z plastikowym zapięciem. Jest solidny i wytrzymały oraz idealnie pasuje na każdą okazję.

Wygląd zegarków Lacoste jest ich największym atutem. Czerń i złoto pięknie ze sobą kontrastują, dzięki temu informacje na tarczy możesz odczytać w mgnieniu oka. Obudowa zegarków Lacoste ma matowe, czarne wykończenie i wyróżnia się silikonową opaską i plastikowym zapięciem.

Zegarki są eleganckie i minimalistyczne, dlatego podobają się mężczyznom w każdym wieku. Czarna tarcza ze złotymi akcentami wygląda oryginalnie, ale nie tandetnie. Zegarek jest solidnie i starannie wykonany, a silikonowa opaska wyróżnia się świetną jakością. Zegarki Lacoste są wodoodporne do głębokości 50 metrów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here