Ważny element reklamy lokalnego browaru

Rozpoznawalność marki jest bardzo ważna by odnieść sukces w niemal każdej branży. Dotarcie do dużej liczby konsumenta jest możliwe dzięki dobrej reklamie. Pozyskanego klienta trzeba jedynie przekonać jakością oferowanych towarów ,aby na dłużej związali się z daną marką. Zadowolony klient stanowi dodatkową reklamę, ponieważ będzie polecał produkty, które sam wybiera.

Inwestycja w rozpoznawalność lokalnego browaru – klucz do sukcesu

Mechanizmy marketingu dotyczą każdej branży, także producentów piwa, a może zwłaszcza ich. Aby lokalny browar był rozpoznawalny nie tylko w okolicy, musi być dobrze zareklamowany i wzbudzić zainteresowanie wśród potencjalnych konsumentów. Oczywiście podstawą jest wysoka jakość oferowanego piwa. Niemniej jednak aby ktoś zdecydował się na wybór właśnie jego musi o nim usłyszeć, zobaczyć, a kiedy spróbuje i posmakuje mu, to chętnie sięgnie po następne. Będzie także zachęcał innych do jego skosztowania.

Oryginalna skrzynka na piwo – idealna reklama

Jednym ze sposobów na zwrócenie uwagi entuzjastów piwa na produkty z lokalnego browaru jest oryginalne opakowanie. Nie chodzi tylko o butelkową etykietę. Odpowiednio zaprojektowana skrzynka na piwo z pewnością zwróci uwagę i zachęci do zakupu.

Browar butelkowany przewożony jest najczęściej w skrzynkach na piwo. Zwykle są to zwykłe plastikowe tak zwane kraty piwa, które ułatwiają jego transport i magazynowanie. W związku z czym jest to świetne narzędzie reklamowe. Skrzynka piwa z uwagi na swoje gabaryty jest widoczna, zdecydowanie lepiej jak sama butelka.

Jeśli owa krata piwa będzie się wyróżniać, z pewnością zainteresuje nie jednego piwosza i nie tylko. Do transportu lokalnego browaru można wykorzystać tradycyjne plastikowe skrzynki lub też na przykład wybrać drewniane – mało popularne, więc dające większe szanse na przyciąganie uwagi. Dodatkowo drewniana krata piwa podnosi prestiż browaru, podkreślając jego wyjątkowość.

Poręczne skrzyneczki – idealne na domówki

Drewniana poręczna i niewielka skrzynka piwa jest idealna na tak zwane domówki. Wygodny i poręczny sposób na zabranie piwa w gości bez dodatkowych siatek. Poza tym będzie mogła być elementem dekoracyjnym stołu, będąc doskonałą reklamą danego browaru.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://www.schoellerallibert.com/pl/products/beverage/beer-crates/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here