Sprowadzanie aut z Dubaju

Wielu kierowców zastanawia się, czy sprowadzenie samochodu z Dubaju to dobry pomysł. Sprawdzamy, ile kosztują te usługi i jak kształtują się ceny pojazdów. Poznaj szczegółowe informacje, a na pewno podejmiesz rozsądną decyzję.

Sprowadzanie aut z Dubaju – cena

Na koszt sprowadzenia auta wpływa kilka czynników. Przede wszystkim chodzi o cenę frachtu morskiego. W tym przypadku średnie koszty sięgają 12000 – 16000 zł. Opcjonalna usługa, za którą zapłacisz 1000 zł to wyszukanie samochodu przez specjalistów. Wtedy możesz liczyć na fachowe doradztwo oraz sprawdzenie wiarygodności oferty. W dodatku ekspert dokona dokładnych oględzin, a także zaproponuje sprzedającemu negocjację ceny.

Za weryfikację pojazdu na podstawie numeru VIN zapłacisz 1300 zł. Zdecydowanie warto z tego rozwiązania skorzystać. Dostęp do bazy szkód, zastawów komorniczych, a przede wszystkim do zdjęć pojazdu to elementy, na którym powinno zależeć każdemu przyszłemu kierowcy. Jeżeli pojazd pozytywnie przejdzie weryfikację i zaakceptujesz ofertę, czas na zakup. Zanim jednak auto trafi do Ciebie, specjaliści dokonają rejestracji w Polsce i pojadą na pierwszy przegląd.

Czas oczekiwania na samochód z Dubaju

Osoby zainteresowane sprowadzeniem auta z Dubaju https://carfactor.pl/samochody-na-zamowienie-dubaj/ muszą uzbroić się w cierpliwość. Fracht morski trwa około 30 dni. Jednak wcześniej samochód musi dotrzeć do portu. Następnie ładowany jest do kontenera i wyrusza do portu europejskiego (w Holandii lub w Niemczech). Tam następuje rozładunek i odprawa celna. Później samochód dociera do Polski. Jeśli wybierzesz dobre usługi, specjaliści dostarczą Ci auto pod dom.

Jak długo trwa cały ten proces? Od momentu wyboru auta może minąć od 2 do 3 miesięcy. Pamiętaj, że renomowane firmy realizują transport bezpiecznie i profesjonalnie. Ponadto specjaliści załatwią wszystkie formalności, więc zaoszczędzisz wiele czasu. Nic dziwnego, że sprowadzanie aut z Dubaju cieszy się coraz większą popularnością.

Sprowadzanie aut z Dubaju – czy to się opłaca?

Czas rozstrzygnąć najważniejszą kwestię – czy warto sprowadzić samochód z Dubaju? Kluczowym aspektem jest tu wybór usług. Sprawdzone firmy proponują klientom rozsądne pod kątem ekonomicznym rozwiązania. Jeśli zdecydujesz się na wsparcie ekspertów, z łatwością sięgniesz po wymarzony pojazd i zlecisz sprowadzenie go do Polski. To świetna propozycja dla wymagających.

Ponadto sprowadzanie aut z Dubaju stanowi dużą oszczędność w porównaniu z wyborem używanego samochodu w Polsce. To znakomite rozwiązanie szczególnie dla miłośników pojazdów luksusowych. Doświadczeni specjaliści pomagają również przy wyborze aut zabytkowych. Zdecydowanie warto skontaktować się z usługodawcą i zapytać o wszystkie szczegóły.

Na tamtejszym rynku nie brakuje bardzo dobrych okazji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnąć po wysokiej klasy samochód w bardzo dobrej cenie. Jeżeli więc cenisz komfort jazdy i szukasz auta, które sprosta Twoim oczekiwaniom, obok tej propozycji trudno Ci będzie przejść obojętnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here