Samodzielne mocowanie pasemek typu clip in

0
1251

Niektórzy z naszych klientów z różnych powodów nie chcą lub też nie mogą odbyć wizyty w zakładzie medycyny estetycznej lub salonie fryzjerskim celem poddania się zabiegowi przedłużania lub zwiększania długości ich fryzury. Niemniej jednak, uważamy, że one także powinny mieć możliwość zadbania o swoją prezencję oraz poprawy samopoczucia – choćby w zaciszu własnego domu. To właśnie takim konsumentom dedykowana jest nasza seria pasemek typu Clip In, które to można przytwierdzić, przesunąć, a także zdjąć kilkoma wprawnymi ruchami. W telegraficznym skrócie powiedzieć można, że są to wysokiej jakości pukle powstające na bazie włosia naturalnego lub włókien syntetycznych, które to mocowane są przy pomocy niewielkich, czułych na dotyk klipsów, które po aplikacji stają się niemalże niewidoczne gołym okiem.

Aby jednak ich nakładanie przebiegało prawidłowo, musimy nabrać choć odrobinę wprawy. Zalecamy regularne ćwiczenie przypinania i odpinania modułów Clip In przed lustrem, co pozwoli wypracować prawidłowe ruchy oraz sprawi, że zmiana wyglądu oraz zamaskowanie powodujących dyskomfort obszarów, w których włosów jest zauważalnie mniej zajmie nam wyłącznie kilka minut. Jednocześnie zachęcamy, by po zakończonym dniu a przed udaniem się na spoczynek odpinać klipsy – sprawi to, że będą one nam służyły dłużej, a same pasemka podczas wykonywania raptownych ruchów głową podczas snu nie skołtunią się, nie będą się mechacić, jak również nie przesuną się, sprawiając, że całość uczesania będzie wyglądać nienaturalnie.

W sytuacji, gdy nie mają Państwo problemów z opuszczaniem własnego domu i mogą Państwo wybrać się do naszego salonu online: http://zageszczaniewlosow.pl – serdecznie zapraszamy do powzięcia tego kroku, nawet w sytuacji jeżeli w przyszłości mają Państwo zamiar samodzielnie przypinać oraz odpinać moduły przedłużające włosy. To właśnie pod okiem naszych ekspertów będą Państwo mogli zaobserwować jak należy to robić, a także uzyskają Państwo możliwość zadania profesjonalistom nurtujących Państwa pytań, na które to postarają się oni odpowiedzieć w najbardziej wyczerpujący sposób.

Istotne jest również, by pamiętać sposób w jaki ma być montowany zestaw pasemek. Najczęściej składa się on z siedmiu komponentów, z których najdłuższe przytwierdzić należy z tyłu głowy, a krótsze – po bokach oraz z przodu. Oczywiście wraz z nabywanym doświadczeniem wyrobimy w sobie prawidłowe nawyki, jednakże początkowo po zdjęciu warto moduły posegregować i położyć w kolejności nakładania przed lustrem lub na szafce nocnej. Z pewnością zaoszczędzi nam to problemów oraz sprawi, że aplikacja z nieprzyjemnej konieczności stanie się wyczekiwanym, przyjemnym doświadczeniem. Pamiętajmy, aby po zamocowaniu systemu uzupełnień typu clip in dokładnie go rozczesać przy pomocy miękkiego grzebienia lub szczotki o szerokim rozstawie zębów, dzięki czemu nie zruszymy klipsów, jednocześnie upewniając się, że poszczególne pasma układają się prawidłowo, nie zachodzą na siebie oraz nie plączą się. Jest to niezwykle ważne, zwłaszcza jeżeli zależy nam, aby zakupiony zestaw posłużył nam jak najdłużej bez konieczności jego wymiany na nowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here