baterie umywalkowe

Każda łazienka składa się z wielu elementów. Jednymi z ważniejszych z pewnością są baterie, a wśród nich baterie umywalkowe, z których korzysta się najczęściej. Poza tym są to produkty, które zazwyczaj umieszczane są naprzeciwko wejścia do łazienki. Z tych względów baterie umywalkowe powinny być dobierane nie tylko pod kątem designu, ale także i parametrów technicznych. Jeśli chcesz poznać polecane przez ekspertów złote baterie umywalkowe – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem! Zapraszamy!

Na co zwrócić uwagę wybierając złote baterie umywalkowe?

Złote baterie umywalkowe mają być nie tylko ciekawym wizualnie produktem, ale przede wszystkim dobrze spełniać swoją rolę, być bezproblemowe podczas czyszczenia, trwałe. Nowoczesne baterie umywalkowe dzięki zastosowanym technologiom, podczas normalnego użytkowania zużywają mniej wody. Mają więc realny wpływ na obniżenie rachunków i ogólnie niższe zużycie tego cennego surowca. W ostatnich sezonach sporym zainteresowaniem cieszą się złote baterie umywalkowe. Kolor złoty prezentuje się ciekawie w wielu współczesnych aranżacjach. Złote baterie tym samym sprawdzą się w łazienkach nowoczesnych, minimalistycznych, klasycznych, glamour, retro.

bateria umywalkowa grohe essence new

Na rynku jest wiele złotych baterii “no name”, które z pewnością nie są godnymi polecenia. Modele te zazwyczaj nie zostały wykonane z trwałych materiałów, nie zostały wyposażone w wysokojakościowe głowice, a także nie posiadają powierzchni zewnętrznych, które są odporne na wiele zewnętrznych czynników. Z tych względów z pewnością korzystniej jest zdecydować się na zakup złotych baterii, które pochodzą od dobrych i sprawdzonych producentów, takich jak Grohe, Omnires, Hansgrohe czy Kludi. Tego typu produkty znajdują się między innymi w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl

 

bateria umywalkowa cersanit larga

Polecane złote baterie umywalkowe

Tak naprawdę ciężko jest wyłonić tylko trzy modele złotych baterii umywalkowych, ponieważ modele te znajdują się obecnie w ofercie praktycznie każdego wiodącego producenta armatury. W poniższym rankingu umieściliśmy modele, które nie tylko cechuje wysoka jakość wykonania, ale także zaliczają się do najczęściej wybieranych.

  • Bateria umywalkowa Omnires Y złota – model ten zachwyca swoją estetyką oraz dobrymi parametrami pracy. Bateria Omnires posiada powłokę PVD, która jest gwarantem jej trwałości. Powłokę tą stosuje się między innymi podczas produkcji sprzętów medycznych.
  • Bateria umywalkowa Grohe Essence New – model ten został wyposażony w szereg funkcjonalności, dzięki którym baterię Grohe użytkuje się niezwykle komfortowo, należą do nich między innymi perlator EcoJoy, intuicyjny system montażowy, powłoka Grohe StarLight.
  • Bateria umywalkowa Cersanit LARGA złota – ten model baterii został wyposażony w specjalny perlator, dzięki któremu można zmniejszyć zużycie wody nawet o 50%. Bateria ze względu na to, że posiada wykończenie matowe pasuje przede wszystkim do łazienek nowoczesnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here