Polecane soczewki kontaktowe

Osoby ze zdiagnozowaną wadą wzroku stają przed dylematem: wybrać okulary korekcyjne czy soczewki kontaktowe? Wielu ludzi decyduje się na drugą opcję, czemu trudno się dziwić. Soczewki nie zasłaniają twarzy, a także umożliwiają aktywny styl życia oraz uprawianie sportów. Nie są podatne na uszkodzenia, nie parują, a w czasie deszczu nie osadzają się na nich krople. Wybór soczewek kontaktowych powinien być jednak przemyślany.

Polecane soczewki kontaktowe

Produkcją soczewek kontaktowych zajmuje się wiele firm. Nie oznacza to jednak, że wszystkie cechują się dobrą jakością. Warto więc sięgnąć po soczewki renomowanego producenta – jest nim Acuvue. Soczewki tej marki są jednymi z najczęściej wybieranych na całym świecie. Swoją popularność zawdzięczają one zapewne zaawansowanym technologiom, które chronią wzrok. Gwarantują także komfort noszenia. Soczewki dostępne są dla osób z nadwzrocznością i krótkowzrocznością, astygmatyzmem i prezbiopią. Firma przygotowała również soczewki dla dzieci.

Poznaj soczewki Acuvue

Czym wyróżniają się na rynku soczewki Acuvue? Przede wszystkim tym, że zostały wykonane z miękkich, elastycznych i przepuszczających tlen materiałów, dzięki czemu są niezwykle komfortowe. Zawierają także specjalny składnik nawilżający, który redukuje uczucie zmęczenia i suchości oczu. Posiadają one również filtry UV klasy 1 lub 2, dzięki czemu zatrzymują ponad 98 procent promieniowania UVB i 85 procent promieniowania UVA. Wyróżniają się one łagodnymi krawędziami i zoptymalizowaną sferą optyczną. Osoby z prezbiopią powinny sięgnąć po soczewki wieloogniskowe, które uwzględniają indywidualną szerokość źrenic, zapewniając odpowiednie widzenia z bliska, jak i z daleka. Z kolei propozycją dla osób z astygmatyzmem są soczewki zawierające 4 strefy stabilizujące, które współpracują z powiekami. Pomaga to zachować prawidłowe położenie i stabilność soczewek. Acuvue oferuje również płyny do mycia i dezynfekcji soczewek, a na stronie producenta można znaleźć wiele cennych informacji dotyczących nie tylko produktów, ale również dbania o zdrowie oczu. Wejdź już dziś na: https://www.acuvue.pl/

Decyzja o noszeniu soczewek kontaktowych z pewnością przyniesie wiele korzyści. Zwłaszcza jeśli sięgnąć po soczewki marki Acuvue. Pomogą one nie tylko skutecznie skorygować wzrok, ale zadbają również o nasze oczu na wielu poziomach. To produkt, który nie bez powodu cieszy się tak dużą popularnością. Soczewki sprawdzą się w wielu sytuacjach, są tak wygodne, że szybko można zapomnieć, że ma się je nałożone na oczy. Z pewnością warto je wypróbować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here