odzież

Szwalnia P&M to firma z wieloletnią tradycją. Od roku 2003 świadczy ona usługi krojenia, szycia, pasowania oraz znakowania odzieży. Prowadzi także sprzedaż odzieży reklamowej. Miejsce tworzy wykwalifikowana kadra, która może poszczycić się swoim wieloletnim doświadczeniem. Specjaliści chętnie służą pomocą oraz radą w projektowaniu i doborze najlepszej techniki znakowania. Co znajdziesz na blogu szwalni?

Rodzaje haftów – jaki haft wybrać?

Jednym z głównych tematów bloga jest to, jakie rodzaje haftów oferuje szwalnia. W ofercie znajdziemy cztery główne rodzaje: sitodruk, nadruk DTG, nadruk DTF oraz haft komputerowy.

Najbardziej elegancką oraz najchętniej wybieraną spośród metod znakowania odzieży jest haft komputerowy. Tworzony jest on przy życiu nici sterowanych komputerowo przez maszyny. Ta współczesna metoda z powodzeniem zastępuje rękodzieło. Nadruk DTF to z kolei wieloetapowy proces wykonywany za pomocą specjalnie przerobionych drukarek oraz farb wodnych. Jest to znacznie bardziej złożona technika nadruku, w wyniku której haft jest praktycznie gładki i mało wyczuwalny w dotyku. Sitodruk to technika druku, w której formą drukowaną jest szablon nałożony na drobną tkaną siatkę – metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych, a wykonanie odbitki polega na przetłaczaniu farby przez matrycę. Ostatni z haftów, nadruk DTG to nowoczesna technologia, pozwalająca odzwierciedlić na materiale całą paletę barw, łącznie z głębią ich kolorów oraz zachowaniem niezwykle wysokiej rozdzielczości i jakości nadruku.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat rodzajów haftów oferowanych przez P&M? Sprawdź, co znajdziesz na blogu szwalni!

Porady i wskazówki

Blog szwalni P&M to studia bez dna pod względem porad i wskazówek dotyczących ubrań z nadrukiem. Szukasz odpowiedniego nadruku na ubranie dla babci, dziadka, mamy bądź taty? Znajdziesz tu wiele informacji odnośnie tego, jak powinny wyglądać ciuchy dedykowane najbliższym! To jednak nie wszystko. Na blogu znajduje się wiele wskazówek dotyczących tego, jak wybrać odpowiednią koszulkę, nie tylko jej nadruk.

Bez względu na to, czy mówimy tu o koszulce przeznaczonej do noszenia na co dzień, czy koszulce sportowej, blog poświęcony jest każdemu. Dowiedz się, jak wybrać odpowiedni rozmiar oraz na co zwrócić szczególną uwagę decydując się na zakup ubrań bez możliwości przymierzenia.

Dlaczego warto?

Na blogu znajduje się także szereg artykułów dotyczących tego, dlaczego warto wybierać dedykowane prezenty. Przede wszystkim jest to swoboda i dedykowany prezent, którego nie będzie miał nikt inny. Samodzielny wybór materiału, grafiki czy metody nadruku sprawia, że koszulka wybrana przez Ciebie będzie innowacyjna i indywidualna w każdym możliwym detalu!

Blog zapozna Cię także z wyborami, jakie przed Tobą stoją. Nie wiesz jaki materiał koszulki, nadruk czy jego rodzaj wybrać? Jaki będzie odpowiedni kolor i rozmiar? Sprawdź artykuły dostępne na stronie i wybierz odzież dopasowaną do swoich indywidualnych wymagań!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here