Herbata to najdawniejszy napój w świecie. On leczy, nadaje sił i podejmuje humor. Efekt możemy wzmocnić, dodawszy smaczne pożyteczne trawy dla herbaty. Cienki aromat, co rodzi się, krzepi ciało i duszę.

1. Mięta

Zapewne, to najpopularniejsza i dostępna dokładka. Taki napój rekomendują pić wieczorem. On uspokaja, pomaga fest usnąć, zapomniawszy o problemach i kłótniach. Miętowa herbata środek od przyrody.

2. Anyż

O pożytecznych właściwościach anyżu było wiadomo jeszcze dawnym Rzymianom. Olejki eteryczne, które w nim mieści, pomagają sprawić się z chorobami. Herbata aniżowa jest efektywna przy dy kaszlu i stracie głosu. On polepsza trawienie, metaboliczne procesy i apetyt.

3. Cytryna

Ta cytrusowa zawiera witaminę С. Ona jest bogata na witaminy grupy A i B mineralnei sole. Cytryna ma silne antyseptyczne działanie, gorącą herbatę z cytryną rekomendują przy chorobach gardła.

4. Tymianek

Herbata z tymiankiem ma nie tylko wytworny aromat, ale i masę pożytecznych substancji, które dobroczynnie zaznaczają się na pracy endokrynnego systemu i trzustki. Tymianek jest zwłaszcza dobry w połączeniu z czarną herbatą. On doskonale sprawia się z apaleniem krtani.

5. Suszone jagody borówki

Borówkowa herbata ma bakteriobójcze właściwości, podwyższa immunitet, pomaga wyprowadzać z organizmu lesze i toksyny, podwyższa mózgową aktywność. Ona jest polecana ludziom z cukrzycą, ponieważ pozwala szybko normalizować poziom cukru w krwi. Regularny użytek borówkowej herbaty normalizuje poziom cholesterolu w krwi.

6. Imbir

Tradycyjnie imbir dodają do zielonej herbaty. Ona sprzyja odchudzaniu, polepszy proces metabolizmu, ma przeciwzapalne i uspokajające właściwości.

7. Jaśmin

Zielona czy czerwona herbata z kwiatami jaśminu dobroczynnie wpływa na centralny układ nerwowy. Zestaw unikalny witaminów i minerałów pomaga zdjąć bóle głowy, podwyższa potencję.

8. Cynamon

Herbata z cynamonem bardzo dobroczynnie wpływa na proces trawienny. Czyni antyseptyczny, pobudzający i tonizujący efekt. Czarna herbata pomaga zwiększyć umysłowe zdolności organizmu, działa jak przeciwgorączkowy i antybakteryjny środek.

9. Nagietek

Herbata z nagietkiem toprzeziębienia klasyka. Ona ma bakteriobójcze właściwości, zdejmuje ból w gardle przy anginie, zapaleniu gardła i drugich chorobach górnychdróg oddechowych. Czyni uspokajające działanie, pomaga leczyć bezsenność.

10. Poślubnik

Herbata z poślubnikiem jest polecana ludziom ze zniżoną hemoglobiną. On doskonale ponawia wątrobę, wyprowadza toksyny, podwyższa immunitet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here