części samochodowe Szczecin

Sprzedaż stacjonarna i internetowa

Sklep All-media znajdujący się przy ulicy Generała Dąbrowskiego 26-27 w Szczecinie swoją działalność prowadzi od 2009 roku. Szeroka oferta obejmuje części oryginalne i zamienne do wielu typów samochodów, w tym elementy silnika, blacharskie, akumulatory i wiele różnych podzespołów eksploatacyjnych – takich firm jak Delphi, Filtron, Mobil1, Osra. Sklep prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną w punkcie stacjonarnym oraz w internecie, między innymi na platformie Allegro. Punkt stacjonarny czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz w soboty do godziny 13:00.

Szeroka oferta

Części samochodowe w Szczecinie zakupimy również w sklepie Carwit, zlokalizowanym przy ulicy Księcia Witolda 7-9, który czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 14:00. Warto podkreślić, że jest to autoryzowany dystrybutor olejów Castrol. W ofercie oprócz części samochodowych, znajdziemy oleje, smary i płyny, a także akumulatory rożnych firm. Przy zakupie produktów możemy liczyć na pomoc pracowników.

Części samochodowe w Szczecinie - gdzie można kupić

Zakupy online lub stacjonarnie

Auto Świst to hurtownia części samochodowych w Szczecinie, która posiada dwa punkty stacjonarne, jeden znajduje się w Szczecinie przy ulicy Piaskowej 40, a drugi w Policach. Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną, również przez  internet. Asortyment obejmuje 120 000 produktów, które możemy zamówić online. Na stronie mamy możliwość sprawdzenia, czy konkretny produkt dostępny jest w punkcie stacjonarnym.

Dystrybucją części samochodowych w Szczecinie zajmuje się także PB Auto, znajdująca się przy ulicy St. Witkiewicza 60 w Szczecinie. Zakupy możemy tam zrobić od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 13:00. Firma swą działalność rozpoczęła w 1995 roku i posiada części samochodowe do aut europejskich, azjatyckich, amerykańskich oraz kanadyjskich. W ofercie znajdziemy między innymi części do zawieszenia, układu hamulcowego, napędowego czy elektrycznego. Firma prowadzi sprzedaż stacjonarną i internetową, zarówno dla klientów detalicznych jak i warsztatów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here