Czy warto kupić jacuzzi ogrodowe dmuchane

Prywatne jacuzzi w przydomowym ogrodzie – brzmi świetnie. Jednak tuż za wizją spędzania czasu w bąbelkach, w otoczeniu przydomowej zieleni, przychodzi na myśl pytanie: ile to kosztuje? Okazuje się, że jacuzzi w ogrodzie może być w zasięgu każdego z nas. Nie tylko jeśli chodzi o koszty, ale również jeśli chodzi o zakres prac, które należy wykonać, aby zorganizować ten wspaniały przybytek wodny we własnym ogródku. Poznajcie jacuzzi dmuchane!

Dlaczego uwielbiamy kąpiele w jacuzzi?

O tym, że jacuzzi może wpływać wręcz zbawiennie na stan naszego zdrowia fizycznego i psychicznego, nie trzeba mówić nikomu, kto choć raz spróbował kąpieli w tego typu przybytku w SPA. Posiadacze jacuzzi domowego mają możliwość regularnego odpoczynku w pulsującej, podgrzanej wodzie, która powoduje, że bóle głowy, napięcia mięśniowe i zmęczenie odchodzą jak ręką odjął. Szczególnie kąpiele w jacuzzi cenią sobie sportowcy, którzy potrzebują wzmożonej regeneracji mięśni i stawów.

Jacuzzi stacjonarne, a jacuzzi ogrodowe dmuchane

Jacuzzi dmuchane to urządzenie, które z powodzeniem przysłuży nam się niemal tak jak tradycyjne jacuzzi stacjonarne. Zajmuje nieco mniej miejsca od klasycznego urządzenia, jest prostsze w rozłożeniu, a ponad wszystko, jest w niższej cenie. Jednocześnie, zapewnia komfort korzystania zbliżony do standardowego sprzętu tego typu, używanych w salonach SPA.

Jacuzzi dmuchane – z jakiego materiału jest wyprodukowane?

Jak zbudowane jest jacuzzi ogrodowe i czy na pewno jest wytrzymałe? To jedno z najczęstszych pytań, które zadajemy sobie przed zakupem. Producenci jacuzzi dmuchanych stawiają na grube PCV. Konstrukcja opiera się o mocny stelaż metalowy, wzmocniony dodatkowo ściankami. Z tego powodu, mimo że jacuzzi jest dmuchane, nie zachowuje się jak basen rozporowy. Ścianki w jacuzzi dmuchanym są sztywne i nie poddają się naporowi użytkowników, którzy uwielbiają opierać się o krawędzie podczas wypoczynku. Nie należy także obawiać się o to, że takie jacuzzi w ogrodzie załamie się pod naporem wody (której w środku może być całkiem sporo!).

Czy jacuzzi może spełniać rolę basenu?

Jacuzzi w ogrodze może spełniać podwójną rolę. W trakcie upałów można korzystać z niego jak z tradycyjnego basenu ogrodowego (gdy nie włączymy funkcji ogrzewania wody, pozostanie ona w temperaturze dającej chłód w czasie gorącego lata). Wieczorem natomiast, jacuzzi może zamienić się w przyjemne miejsce spotkań. Niektóre modele zmieszczą w środku nawet 7 osób.

Akcesoria

W sklepach znajdziemy jacuzzi ogrodowe dmuchane w najróżniejszych kształtach. Okrągłe, kwadratowe, prostokątne lub wo heksagonalnym kształcie. Każdy nowoczesny model wyposażony jest w panel sterowania, który pozwala monitorować i modyfikować temperaturę wody, włączać oświetlenie wody, czy aktywować funkcję masażu.

Podsumowanie

Jacuzzi ogrodowe dmuchane to urządzenie przede wszystkim tanie i mobilne, które zachowuje funkcjonalność tradycyjnego, stacjonarnego sprzętu. Kupując jacuzzi dmuchane, w cenie znajdziemy wszystkie akcesoria potrzebne do optymalnego działania urządzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here