figi damskie

Ładnie skrojona, w pięknym kolorze, z dobrego materiału i wygodna – bielizna dla każdej kobiety będzie idealna, jeśli zawierać będzie te cztery wyjątkowe cechy. Bielizna to część garderoby, którą każdy z nas nosi niezależnie od rozmiaru, statusu społecznego czy wyznania. Nic więc dziwnego, że sięgają po nią także kobiety o nieco większych rozmiarach i szukają efektownych strojów, wygodnych majtek oraz dobrze podtrzymujących biust staników. Sprawdź, czy bielizna seksowna w rozmiarze plus size może pochwalić się licznymi wielbicielkami? Co warto wziąć pod uwagę, dokonując zakupów?

Bielizna idealna dla każdej kobiety!

Jeszcze do niedawna można było śmiało powiedzieć, że wysokiej jakości, seksowna, koronkowa bielizna była raczej dedykowana kobietom, których ciała bez cienia wątpliwości wpisują się w kanon piękna – są szczupłe, jędrne i niewyobrażalnie piękne. Na całe szczęście nieustannie się to zmienia i idzie w doskonałym kierunku. Nie ma już krzywdzącego nastawienia wobec kobiet, które nieco odbiegają swoim rozmiarem od XS czy S. Na rynku dostępna jest zaś bielizna damska https://www.atlantic.pl/bielizna-damska plus size, która zachęca klientki do pokazywania swojego ciała, eksponowania wdzięków. Teraz każda kobieta, nawet ta, która nosi rozmiar XL, XXL czy XXXL może wyglądać rewelacyjnie i cieszyć się zachwytem mężczyzn.

Jaka bielizna wpisuje się w wymagania kobiet o nieco większym rozmiarze? Głównie są to przemyślane, pięknie skomponowane komplety bielizny, gorsety, które pozwalają nieco zatuszować boczki i eksponują talię, a także body.

Biustonosz – jak dobrze dobrać, aby spełniał swoje zadanie?

W przypadku kobiet plus size, ogromne znacznie ma dobrze dobrany biustonosz. Spore piersi są zwykle przeszkodą, dlatego panie szukają takiej bielizny, która je nieco zatrzyma przed nieustannym podrzucaniem i opadaniem. Dobrze jest więc odpowiednio dobrać biustonosz w obwodzie, aby trzymał całość w ryzach.

Rozmiar biustonosza składa się z dwóch oznaczeń – liczby oraz litery. Liczba oznacza obwód tuż pod piersiami, natomiast litera oznacza rozmiar miseczki, która ma być dopasowana do rozmiaru piersi.

Aby poznać obwód pod biustem, należy się dokładnie zmierzyć przed wybraniem się do sklepu. Od wyniku warto odjąć ok. 5 cm, wtedy można mieć pewność, że biustonosz po zapięciu na pewno będzie siedział sztywno, a jednocześnie nie uwierał. Dodatkowo, powstały wynik należy zaokrąglić do wartości, jakie znajdują się w tabeli rozmiarów, a są one przedstawione w określonych odstępach.

Seksowna bielizna dla kobiet plus size!

Kobietom plus size należy się również poczucie, iż są piękne, seksowne, zachwycające i pożądane. Nic więc dziwnego, że w sklepach z bielizną można śmiało znaleźć doskonałe body, koronkowe, ozdobione, eksponujące atuty kobiet, jak i komplety bielizny, bardziej i mniej skąpe. Każda kobieta, nawet ta w rozmiarze plus size, ma prawo czuć się dobrze w swoim ciele, a ponadto zachwycać swojego małżonka czy partnera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here