Mały smartfon

Preferencje wobec telefonów są różne. Każdy z użytkowników oczekuje czegoś innego. Wiele uwagi przywiązujemy do takich parametrów jak procesor czy bateria, ale są też osoby, dla których ważny jest wygląd urządzenia, a także jego rozmiar. Czy mały smartfon może być zaletą? Sprawdź, co warto wiedzieć o telefonach niewielkich rozmiarów oraz dlaczego w tę kategorię wpisuje się również Galaxy Z Flip5 od marki Samsung.

Dlaczego mały smartfon?

Mały smartfon to niekiedy wybór podyktowany chęcią zaoszczędzenia miejsca. Jeżeli telefon nosimy w kieszeni, to zapewne zależy nam na tym, aby było to wygodne dla nas rozwiązanie. Duży smartfon może przeszkadzać podczas siadania lub może też wypaść w nieoczekiwanym momencie. Mniejszy rozmiar urządzenia to większy komfort. Co jednak w przypadku, jeżeli nie chcemy rezygnować z dużego ekranu, który dla wielu z nas jest wygodną opcją podczas codziennego użytkowania telefonu?

W tym przypadku warto rozważyć mały, dobry smartfon, który jest składany. Oznacza to, że po jego rozłożeniu dalej możemy korzystać z dużego ekranu, ale jeżeli tylko mamy taką potrzebę, to w zaledwie jedną chwilę zmniejszymy rozmiar urządzenia, składając go. Doskonałym przykładem z tej kategorii jest Galaxy Z Flip5 od marki Samsung. To mały smartfon z dobrą baterią i z ciekawymi funkcjami, korzystający z nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Mały telefon z dobrym aparatem i wytrzymałą baterią

Z pewnością warto zwrócić uwagę na mały smartfon z dobrą baterią. W końcu wizualny rozmiar nie musi mieć nic wspólnego z pojemnością samej baterii. Im dłużej możemy korzystać z telefonu na jednym ładowaniu, tym lepiej.

Oprócz wytrzymałej baterii dobrze również zwrócić uwagę na inne parametry. Mały telefon z dobrym aparatem doceni większość użytkowników. Dzisiaj obiektywy w telefonach mogą nam zastąpić nawet klasyczne aparaty fotograficzne. Dzięki temu nie musimy mieć przy sobie dwóch różnych urządzeń. Wystarczy nasz smartfon!

Poznaj mały, dobry smartfon, czyli Galaxy Z Flip5

Kompaktowy Galaxy Z Flip5 ma wspieraną przez potężny procesor baterię 3700 mAh (typowa)*. Ta niezwykła wydajność pozwala oglądać filmy i grać do późna w ulubione gry. Jeżeli natomiast potrzebujesz więcej energii, możesz przykładowo włączyć tryb niskiego zużycia energii.

A co z aparatami? Po prostu włącz aparat za pomocą skrótu na przednim ekranie, by w dowolnym momencie uchwycić ciekawy kadr. Opanuj sztukę pozowania, a świetne selfie zrobisz z pomocą FlexCam.

Narzekasz na słabe oświetlenie? To również nie stanowi problemu, jeżeli tylko skorzystasz z funkcji Nightografii. W takim przypadku brak światła słonecznego nie powoduje utraty jakości**.

 

* Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników. Oszacowano na podstawie średniego profilu użytkowania opracowanego przez UX Connect Research. Niezależnie ocenione przez UX Connect Research w okresie 2023.06.19-2023.06.29 w USA z przedpremierowymi wersjami SM-F946 i SM-F731 w ustawieniach domyślnych przy użyciu sieci LTE i 5G Sub6. Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innych firm. Wartość typowa to szacunkowa wartość średnia uwzględniająca odchylenia w pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa wynosi 4270 mAh dla Galaxy Z Fold5 i 3591 mAh dla Galaxy Z Flip5. Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od środowiska sieciowego, wzorców użytkowania i innych czynników.

** Snapdragon® 8 Gen 2 Mobile Platform for Galaxy oferuje dedykowany blok procesora sygnału obrazu (ISP) do poprawy jakości filmów nagrywanych przy słabym oświetleniu.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here